729917111
Report a phone call from 729917111 and help to identify who and why is calling from this number.
- Dave| 2 repliesnumber is spam !
- RentierJe to Dormeo - mají reklamu v televizi a kdo u nich jednou koupil, tak už ho pořád kontaktují.
- Caller: Dormeo
- kokoMe volali snad jako nejaky pruzkum okolo Vodafone...
- takytaky mi pořád volaj, ale proč nemají aspon číslo Vodafonu
- Caller: 729917111
- martinkurva lidi nikdy nezvedejte cizi cisla nikdy nikdy nikdy !!!!!!!! nebo skoncite v e stejne pici jako ja tohle coslo mi vola pravidelne co 2 a pul hodky plus dalsi 2 380900121 a dalsi a dalsi bacha na ne
- lucinkataky mi dnes toto cislo volalo
- anoAno, tohle cislo jsou podvodnici a spameri, dne 26 unora obvolavali dost lidi, po kterych pozadovali osobni informace, jmeno, prijmeni, bydliste, rodna cisla, cisla obcanek atd, upozornil mne na to kamarad. Spolu jsme to resili a dali echo operatorum, kteri tohle cislo zacali pravidelne logovat a archivovat jeho aktivitu, takze lidi nebojte, jestli tohle cislo neprestane obtezovat lidi, podvodniky cekaji velmi horke vztahy..., neopravnene nakladani s cizimi informacemi, falsovani identit, neopravnene vydavani se za pracovniky komunukacnich spolecnosti.. atd, tohle nam bylo receno.
Tedy vsechny postizene prosime o podani informaci ke svemu operatorovi.
Dekujeme. - MajaTohle cislo mi volalo ted dva dny po sobe v priblizne stejnou dobu rano. Na druhem konci se nikdo neozval. Aspon vim, ze se ani nemusim namahat to zvedat. Dik.
- TonekTaky mi to dvakrát volalo :-/
- JaromírVolali mi a nabízeli nějaký ušetření až 30% hovorů přes Vodafone. Jsem se jich zeptal, odkud vzali mé číslo, když mě znají, řekli, že z databáze. Na to jsem jim řekl, ŽE JSEM JIM NEDAL SVOLENÍ (Vodafone) aby mě kontaktovali, a že si budu stěžovat na ÚOOÚ. Víte co mi řekli? AŤ TO KLIDNĚ UDĚLÁM, ŽE STEJNĚ NIC NEZMĚNÍM. Takovou aroganci a svinstvo jsem ještě nezažil :( !!!
- Caller: Vodafone
- Call type: Telemarketer
- JaromírToto číslo mě strašně naštvalo, takže jsem volal do Vodafone a ti mi řekli, že tito lidé nejsou od nich! Stěžoval jsem si na ně u Vodafone a podám ještě stížnost u ÚOOÚ, tohle si nenechám líbit!
- oko replies to Davetaky mi ted volalo toto číslo !! a nikdo se neozíval
- Joq| 1 replyU me prave ted to same - zvoni - zvednu - ticho - "halo!" - ticho - konec.
- Caller: O2
- Hmm.. replies to JoqJo taky volalo mé mámě! :-/
- zugyTaky mi furt volaji. Kdyz vola zpatky - nikdo to nebere. Jeste jsem s nima nemluvil, ale ani to nemam v planu.
- DeViLted mi to číslo volalo taky 27.12.2010 15:13
- andreadnes mi taky volali. Nezvedla jsem to, protože jsem neměla čas. Když jsem tam volala, tak to dvakrát zazvonila a někdo to típnul.
- BobDneska mi taky volali, naštěstí jsem nebyl u telefonu. A než jsem se snažil zavolat zpátky, zadal jsem číslo do Googlu - a vida, další spammer na obzoru.... neuvěřitelné...
- Call type: Telemarketer
- Béďa replies to Davebacha na ně...už 2x mě volali z tohoto čísla jako od společnosti 1188 a lákali na mě 15.000 za neuhrazenou fakturu k vymyšlené internetové prezentaci,hrozila exekucí a soudy,tak jsem jí odkázal do prd.... .)..takže bacha ať nenaletíte...
Submit a comment about 729917111 phone number: