729946495
Report a phone call from 729946495 and help to identify who and why is calling from this number.
- Hrom| 1 replyTo číslo mě obtěžuje již od soboty vždy asi 5x denně podle informací z T-mobilu se jedné o číslo 02 asi konkurenční boj neboť volá na čísla T-mobilu. Pokusím se spojit s O2 operátory jinak mi u T-mobilu doporučily se obrátit pro obtěžování na policii, která má větší pravomoci a může volání z toho čísla zablokovat.
- DominikaKoukám, že nejsem jediná komu toto číslo volalo. Volalo mi to tři dny po sobě, dvakrát denně, ale jelikož cizí číslo nezvedám, tak se nic doufám neděje. ale pěkně mě to otravovalo..
- EvikNejste sami, už mi volali asi pětkrát, mám taky T-mobile, zatím to na den ustalo... Jsem ráda, že jsem zjistila, co jsou zač, nikdy nevím, jestli mi nevolá někdo kvůli firmě a když to nemůžu zvednout, ani se dovolat zpět, jsem docela nervózni :-D
- Lake_Taky mi někdo už milionkrát z tohohle čísla volal. Nezvedám to, určitě to zase bude někdo z T-mobile, O2 nebo podobně.
- Pavlína N.Ahoj, mámě z tohoto čísla taky někdo pořád volá. Ptala jsem se operátora T-mobile a ten se dušoval, že jejich číslo to není. To samé mi řekl i operátor O2 a Vodafone taky řekli, že číslo u nich není aktivní. Všichni mi radili podat trestní oznámení na Policii ČR - ti mají větší možnosti zjistit, kdo to je a proč to dělá. Vzhledem k tomu, že mamka bydlí na opačném konci republiky než já a sama to oznámení nepodá, udělejte to prosím někdo, aby už to skončilo. A pokud to je opravdu některý z poskytovatelů telefonních služeb, tak by si to trestní oznámení měli pořádně užít, protože toho otravování s nabídkami služeb a podobně už bylo dost!!!!!!!!!!!
- Caller: Neznámé
- robinKolegovi v práci toto číslo volalo asi desetkrát před měsícem.U mě to začalo předevčírem-tak se mám na co těšit...
- MajklJsem v holandsku a sim karta v druhém mobilu od O2,a toto číslo mě s-re už asi týden.:-D
- Andeemě to volá už asi týden v kuse.pokaždý to vezmu,ale hned to zavěsí..nechápu to,je to trapný.
- ŠárkaTak volá i mně neustále.
- TerezaDnes mi začal tentýž problém, volala jsem na operátora a ten mi řekl, že je to partně nějaká firma, která má jednosměrný provoz proto, se na něj nelze dovolat. Ale štve mě to dost!!!!!!!!!!!!!!!
- TerezaChci jen oznámit, že u mě to pořád pokračuje, kdyby se náhodou ten kdo takhle prusí koukal na tyto stránky, oznamuji, že odjiždím pryč a vracím se v neděli, jestli to do neděle neustane v pondělí ráno mám volno a jdu na policii našla jsem si nový zákon o stylu tohoto obtěžování. Máš se na co těšit ....!!!!!
- PKMě taky dneska prozvonil a zpětně obsazeno. Dal jsem to do vyhledávače internetu v domnění, že jsem snad propásl nějakou firemní nabídku a ejhle, je tady toho víc, jak tak čtu. podle čísla je to spíš O2
- Martinataky mi ten někdo volal, sem to zvedla a hned položil...co to je jako za srandu?
- M.N.Dnes mi z tohoto čísla někdo 3x volal během dne. když jsem zkoušela volat zpátky, tak bylo obsazeno, nebo to někdo típnul. bylo mi to divný. ale koukám, že to číslo už tu je, tak to příště brát radši nebudu.
- TimmkaMě to číslo prozvání od středy a je to přesně tak jak to popisujete-nikdo to nebere a hned to pokládají.
- AstalavistaTak mě to taky volá od včerejška,uz to volalo asi 5x, ale ještě jsem to nezvedla...doufám, že toho nechají.
- AnnieTak jsem si myslela, že zase nějakej můj známej mi volá, bylo to včera v pondělí..zkoušela jsem zavolat zpátky, nic..pípání..tak jsem si řekla fajn, zavolá jindy..dnes vytáhnu po vyučování mobil z tašky, 2 zmeškané hovory od toho samýho čísla..před chviličkou zas, nestihla jsem to zvednout..napadlo mě si to zadat do vyhledávače, jestli něco nezjistim..a zjistila jsem, že máte stejný problémy..jestli to nepřestane, tak to budu taky řešit..
- JardaJe to nějaký debil, zvednul jsem to ve škole na chotbě, tak jsem ho skoro neslyšel, ale představil se jako člověk od T-Mobile... Jestli znova zavolá, tak ho pošlu doprdele.
- Caller: 729946495
- Luděkzdravím, u mě to stejné, když to vezmu, tak to položí, volám zpět a obsazeno
- JanaMě to taky volalo... vždy když jsem to zvedla, tak to položilo. Když tam voláte, ozve se vám obsazovací tón. NEZVEDEJTE TO!!! Ve chvíli kdy to zvednete vám to vezme nějakých 0,63Kč z vašeho kreditu nebo se vám to připočítá k paušálu. Jde o nějaký systém, jak si někteří lidé vydělávají na úkor druhých. Takže ještě jednou - NEZVEDEJTE ;-)
Submit a comment about 729946495 phone number: