729946495
Report a phone call from 729946495 and help to identify who and why is calling from this number.
- PetrOtravuje s nabídkou od nějakého Ufona. Vemte to a řekněte mu, až si pokecá, tak ať to položí. Telefon jsem potom položil k reprobedně s hlasitě puštěnou muzikou :-)
Už nevolá :-D - JendaNabídka T-Mobile zprostředkovaná firmou Europe Calling. Jako radu na závěr mi oznámil, že se můžu zaregistrovat u jejich firmy aby mě nevolali (www.nevolejmi.cz)- což je ovšem za peníze :-)
- Caller: Europe Calling
- georgmě taky dnes prozváněl je to asi nějaký šílenec nebo podvodník
- adrjá to neberu ale volalo už několikrát
- Andrejkame to vola porad.. uz me to taky vazne stve :(((( nevim co s tim mam delat.. chjo.. dam to na policii nebo vymenim simku
- JirkaJo,mně s tim už taky pořádně lezou na nervy.
- skeptikTo není konspirace, ani hoax, ale jen obyčejný méně poctivý byznys - je to obyčejný způsob okrádání lidí o čas, o soukromí, a občas i o peníze, pomalu a po malých částkách, za sdílený náklady na hovory. Neboli telemarketing.
Mobilní operátoři jsou v krizi, začínají být zoufalí že jim nerostou zisky jako předtím kdy seděli na prdeli a dloubali se v ní a pečený holoubata jim létaly do huby samy, a tak teď hledají nepoctivý skulinky a cestičky jak pololegálně a hlavně nepostižitelně okrádat lidi, třeba telemarketingem, nebo podvodným voláním a inkasováním za sdílenou cenu hovoru, když to volaný zvedne, nebo dokonce když je tak hloupý nebo zvědavý, že zavolá zpět.
Korunka ke korunce - ostatně na takový způsob rejžování jsou operátoři zvyklí - a když je takových ovcí třeba deset tisíc denně, tak už je to trošku přilepšení i pro firmu v krizi. Akorát ti volaní jsou pak nasraní, ale to za to těch pár babek kousek po kousku T-Mobilu nebo jiným operátorům stojí. Mají na to dokonce celá oddělení kravaťáckých analytiků, kteří jsou placeni za to, že vymýšlejí takovéhle způsoby, jak okrádat lidi ještě o něco víc, nebo oficiální mluvou, jak lépe "vytěžit zákaznickou bázi" :)
Těchhle čísel je jinak jak se zdá dost - některá (např. 380 900 111 nebo 380 900 121 ) mají na svědomí asi přímo operátoři jako T-Mobile, a to jak na vlastní triko tak na zakázku pro svoje zákazníky, nebo například tohle číslo 729 946 495, které má zase jak to tak vypadá na svědomí jiná ubožácká firma, která se neumí uživit jinak - Europe Calling. Která provozuje aktivní telemarketing a dělá si živnost z anonymního otravování lidí, taky jak pro vlastní potřeby, tak pro svoje zákazníky. Stačí se podívat na jejich stránky, co mají za klientelu - O2, TMobile, GTS, atd. Taky jsou to hovory anonymní a za sdílené náklady na hovor, takže kdo to zvedne, hned za to, že mu volají, zaplatí i sám. Někomu se přímo ozvala nějaká operátorka telemarketingu, někomu to jen zavolalo a pak se položilo. Někteří se podle toho fóra taky pokoušeli dovolat zpět, bez výsledku, anebo se dovolali třeba na záznamník.
Závěr - když vám volá cizí číslo, pokud nemáte přímo mobil s blokováním konkrétních čísel, prostě překonejte svou zvědavost a nechte to vyhnít. On by to taky mohl být horší případ - ne telemarketing, ale přesměrování na placené linky včetně zahraničních a na účet volaného, takže třeba za stovku za minutu.
Anebo se pobavte tím, jako to udělal jeden z výše ovedených obtěžovaných - než to zvednete, přiložit mobil k reproduktoru s naplno puštěnou hudbou, rachotem nebo pískotem. Od té doby už mu nevolají - tak to možná zabere i u vás :) Třeba nebude chtít telemarketingová příštipkářská firma dalším svým zaměstnancům platit náhrady za trvalé poškození sluchu a protržené bubínky při pravovní činnosti - třeba si spočítají telemarketingoví zoufalci, že se jim to za těch pár korun co na obtěžujících hovorech trhnou nevyplatí :))- Caller: Europe Calling
- taylormě to taky prozvánělo dneska
- lada olomoucManželce volali už asi 3 x (naposledy 16.5. 2009 v sobotu )jednou to zvedla a nějaká paní jí řekla že něco vyhrála a jestli jí můžou přehrát nějaký tříminutový záznam.Tak řekla,že namá čas.
- pietroNo manželce to dnes taky začalo. Už asi 8x odpoledne. Nezvedat a nezvedat dnešní heslo dne
- Jaja xDMě to dneska začalo otravovat ve škole, tak sem se ptala kámošů jestli to číslo neznaj a oni že ne...Tak jsem si po škole najela na net a zadala to číslo do vyhledávače a vypadá to že to otravuje i ostatní...Tak sem si to tu přečetla... no a došla k názoru že to radši nebudu zvedat...jediný co nechápu je že vy tu všichni píšete, že vás to prozvání, ae mě to volalo xD
- DadaDnes mi z tohoto čísla volala slečna s výhodnou nabídkou od T-Mobilu. Tato nabídka pro mě zase až tak výhodná nebyla, proto jsem slečně řekla, že nemám zájem. Slečna se se mnou velmi rychle rozloučila, ale evidentně jí moje zdůvodnění připadalo nesmyslné, protože jej nezapomněla náležitě okomentovat. Cituji: "Ty vole, to si snad dělá prdel..." Slečna totiž nebyla dost rychlá a neukončila náš hovor dostatečně rychle. Tímto končím se slušností vůči volajícím s takovými nabídkami a rovnou ten hovor položím.
- MIKEZajímavý je, že někdy se ěnkdo ozve a někdy se neozve nikdy...ze začátku jsem to bral a teď už an to kašlu...
- KatarinaJe to nejak ecall centrum, Europakredit nebo Europacredit - dle volani nevim jak se to pise a neda se jim zavolat nazpet, protoze to maji obsazene.
- Caller: maybe Europacredit
- Jan BoulaPodle me se jedna o automat, ktery automaticky zkousi volat na telefonni cisla. Ve chvili, kdy telefon zvednete, automat to automaticky polozi a behem minuty Vam vola operator. Je to nejaka firma Call neco zastupujici Tmobile a nabizi produkty. Uz jsem si to overil na vice tel. cislech. Takze zdar.
- EVAJá to tipu a nebo vůbec neberu... mám O2 a i přesto se musím zastat T-mobilu, kdyby to byli oni (operátoři), tak by to snad netipali ne... ale tomu dotyčnému peníze za to, že to vezmete, určitě jdou! Protože jinak v tom žádný jiný smysl nevidím. I kdyby to byl nějaký šulin, co má potřebu se bavit, podle toho, kolika lidem volá, by nedělal nic jiného, než jenom volal a volal a volal, až do strhání.. a ještě aby se ho to drželo tak dlouho.. No šlak ho/je tref!
- EvaI když... jak si tady zpětně čtu ty příspěvky... je fakt, že dneska je všechno možné.. :(( co s tím no.. pal to čert..
- MajaTeď mi tohle číslo volalo a byla to paní z T-mobile, nabízela mi volání na 5 vybraných čísel za 250,-/měsíc. Tak jestli vám tahle informace pomůže :-)
- MiroslavTak stačilo zavolat do této firmy a tam ochotný operátor zapsal číslo a prý vymaže z databáze uvidíme všem hodně štěstí. Jinak je to společný projekt T-mobila a o2.
Europe Calling a.s.
IČ: 27394212
DIČ: CZ 27394212
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl B, vložka č. 10277
Pod Vinicí 794/21
143 00 Praha 4
tel.: +420 246 016 011
fax: +420 246 016 009
e-mail: info@europecalling.cz - MíšaNo nevím, asi nedají pokoj, tohle mi vážně leze na nervy!! Zvednu to a nic, opravdu bezvadné!
Submit a comment about 729946495 phone number: