729946495
Report a phone call from 729946495 and help to identify who and why is calling from this number.
- PetKoukam, že poslední příspěvky jsou ze začátku února, mě začlo tohle číslo volat až teď, volá už asi třetí den, ještě že jsem zjistila, že je to nějaká podivnost:)
- Petsorry, nečetla jsem vše:)
- NikaMně to číslo prozvání odedneška (729946495) Zajímalo by mně,kde vzali moje číslo.Když jsem volala zpátky,tak je pořád obsazené!!Nevíte ksakru kdo to je?
- Nika!!! Lidi,hlavně tohle ČÍSLO NEBERTE!! Bůh ví,kdo se vám na to napíchne a budete pak platit jako mourovatý.!!!
- lindame z toho tez nekdo furt vola. hovada. zabit
- AIdahmm tak u mě už to taky začalo... ať jdou do háje zelenýýýho
- HonzaPDTak mě už taky začali volat volám na zátek a je to vypnutý už někdo jistil co to je???
- PiskotaNo tak to je pěkné..už mi to taky volá tři dny a pěkně mě to štve...mám O2 tak nevím, když píšete že to volá hodně lidem s T-Mobilem... doufám že se dotyčný hezky pobavil a dá nám všem pokoj...
- CannibalPodle mého názoru je to jedno z těch podvodných čísel. Doporučuji to v žádném případě nezvedat. Může se za tím schovávat nějaká placená podvodná linka. Už jen to, že toto číslo prozvání lidi, kteří spolu nemají nic společného, je dosti podezřelé.
Takže [***] off this number - lenhoTak mě toto číslo 729746495 začalo taky pořád prozvánět, když jsem poprvé nevěděla co je to zač a myslela si, že mě někdo sháněl, tak číslo bylo nedostupné. Tohle prozvánění se pakuje denně vždy tak kolem 13:30. Jsou to pěkní h...... A mimochodem já mám T-Mobil. Zajímalo by mě, kde berou naše čísla!!
- jarMne to z tohoto čísla volá již týden, zhruba před rokem se mi to již stalo (nevím ovšem zda to bylo stejné číslo) a když jse volal zpět tak to ta osoba/robot nevzal, ale pak mi přišla SMS co prý chci, proš ji volám. Odepsal jsem, že to nejsem já kdo pořád volá, ale ona, a pak mi přišla nějaká SMS s ženským jménem a tak jsem pochopil, že jde možná o snahu někoho tímto způsobem se seznámit, protože pak mi přišla ještě jedna odp., která to naznačovala. Nyní po roce je ten začátek stejný, v ranní nebo naopak večerní hodiny kratičké prozvonění, které normálně člověk nestihne zvednout a kdyby zvednul,tak to podle mne tan na druhém konci položí. Jestli tím sleduje něco jako seznámení nebo vytáhnutí peněz, nevím. Nezkoušel jsem, jak jsem přestal reagovat na tu SMS o seznámení, tak po jedné výhružné již nic dalšího nepřišlo a byl na rok pokoj.
- great guyten kdo to dělá je asi nějaky zku*v*ený kapitalistický fracek co ma mastnou hubu tlustou rozmazlující matku, bohatého tatička s pěknou milenkou a neví co s penězi. Ať příjde ke mně a vyřikame si to z oči do oči proč mě prozvoňuje!!!
- EveMymu tatkovi taky tohle debilni cislo vola!To uz je mazec! Uz nas to s**e celou rodinu!Jestli zjistim, ze to sebralo penize,tak to budem resit pres policajty!Lidi sou fakt hovada!!!!
- JirkaRovnez me poslednich nekolik dnu obtezuje toto cislo. Muze to byt klidne nejaky automatizovany system, co vytaci nahodna cisla a overuje si, zda existuji a jsou aktivni, nebo ma odnekud stahnutou databazi cisel. Volal jsem na infolinku, operator s tim neni schopen nic udelat, mam se obratit na Policii. Tam je ovsem take sporne, zda to pro ni bude zajimave k reseni. Mozna by pomohlo, kdyby se spojilo vice takto obtezovanych lidi a obratili se na prislusne organy hromadne.
Od ledna 2010 by bylo mozne takove chovani postihovat v ramci stalkingu, viz http://www.stalking.estranky.cz/stranka/jak-to-vidi-zakon - great guyuž to přestalo. zvedl jsem to, a nějaka mladá paní se představila jako nějaka pracovnice od T-Mobilu a začala mi nabízet nějaké pi*oviny ohledně nějakych tarifu nebo ja už nevim co... Tak jsem vysvětlil že o nic nemam zajem atd. atd. a od te doby mam klid. Jo, a žadne penize mi to nevzalo.
- MartinaZdravím no asi nejsem sama komu toto číslo volá. Volá mi už od pondělí 23.3. a je to děs jai 2x - 3x za den a jak to zvednu tam nikdo. Zajímalo by mě kde vzal tel. číslo když tuto sim používám měsíc ani ne .
- FidoJe zapotrebi zavolat na EUROTEL neboli O2 tedy majitele cisla a stezovat si. Podle operatora je nutno mit dostatek stiznosti na toto tel.cislo.
- HelgaAhoj všem, tak ode dneška už volá i mě 729 946 495, mám také T-Mobile, zpátky raději nevolám,ale během jednoho dopoledne 2 zmeškané hovory, tak podle toho,co zde čtu - budu mít aspoň týden o "zábavu" postaráno.
- zuzkaAhoj!Od včerejška to volá i mě (729946495). 2x jsem to zvedla v domění, že mě někdo shání a 2x mi to "někdo" položil. Pak už jsem to odmítala nebo nezvedala. Zpět jsem raději nevolala. Kontaktovala jsem operátora, který mi řekl, že to zablokovat lze na telefonu, ale při mé smůle to můj přístroj neumí. Přímo v prodejně T-mobile, ani O2 mi nebyli schopni pomoct. Tváří se, že o ničem neví a slyší o tom poprvé...Kdo ví, co za tím vším vězí.. Můžou tak lidi klidně donutit změnit si číslo, změnit si operátora, koupit si nový telefon(i když ho nepotřebují). Trestné oznámení na toto číslo určitě podám!!!Sice to naše drahá policie asi jen zaprotokoluje a nic se nezmění, ale aspoň budu mít pocit, že proti tomu něco dělám...
- KÁŤATo samé,slále prozvání
Submit a comment about 729946495 phone number: